Vodeodolný batoh

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162

Vodeodolný batoh

Multifunkčný batoh, ktorý je vyrobený z nepremokavej celtoviny zaručujúce trvanlivosť a odolnosť výrobku aj pri drsnejších podmienkach.

Športový batoh je vyrobený z nepremokavého materiálu s povrchom podobným gume a má zatavené švy. Je Ideálne pre celodenný výlet, na prenos jedla, výstroja, fotoaparátu / kamery, nepremokavé bundy a odevu. Ideálny pre vodné športy a všetky druhy činností, chráni obsah batohu pred vodou, pieskom, nečistotami a prachom.,

Náš batoh je 100% vodeodolný a vhodný pre rýchle ponorenie, takže si ho môžete vziať von k vode. Ak vám spadne do vody, nemusíte mať obavy – bezpečne pláva. Je vytvorený pre najnáročnejšie prostredia, športu a aktivít, a pre maximálne prenosnosť a pohodlie.

Má vodotesné švy, otváranie zozadu, polstrovanie na zadnej časti pre väčšie pohodlie a oporu chrbta, zváraný zips, nastaviteľné polstrované popruhy a sekundárne upínacie pásik pre udržanie batohu bližšie k telu, dve zvárané odnímateľné rukoväte pre ďalšie prenášanie, ktoré ľahko očistíte. Batoh výborne ladí s novou bundou Thunderstorm.

Charakteristika výrobku:

Nepremokavá celtovina; Objem: 24 l; Maximálne rozmery batohu: 29 × 21 × 50cmVideo


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.