Tričko Tuna Fever

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 28,80 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieTričko Tuna Fever

Tričko Tuna Fever je produktom novej rady, ktorá sa zameriava na lov tuniakov. Vyznačuje sa maskáčovou farbou a embosovaným bielou potlačou. Lemovanie okolo krku bude zapracovaných skrytým stehom. Hotspot logo v čiernej farbe je umiestnené na ľavej strane. Produkty Hotspot sú vďaka modernému strihu vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné nosenie.

Použitie kvalitného materiálu zaručuje jemnejšie, a na dotyk mäkšie výrobok, ktorý ponúka výhody veľkého komfortu a trvanlivú kvalitu

Každé naše tričko sa vyznačuje sa súladom moderného strihu a normálneho nosenia. Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. Pre viac informácií navštívte www.oeko-tex.com .

Charakteristika výrobku:

100% zráženou, prstencovo postúpená, bavlna, single jersey (gramáž 150g / m²)

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


M

Dostupnosť: nedostupné
21,80 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
21,80 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
21,80 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
21,80 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.