Tričko Spinner Ace

Značka: HOTSPOT Design
od 33,00 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieTričko Spinner Ace

Tričko Spinner „Vysvetli svoje esá“ je založené na myšlienke, že žolík (rybár) je schopný chytiť niekoľko druhov rýb a farby kariet sú znázornené ako more – vyber si kartu, aby si vedel, čo všetko si schopný chytiť. Červená farba je realizovaná reliéfnou tlačou a je veľmi dobre viditeľná. Pokrové karty sú dokončené transparentným tlačou, ktorý je umožňuje vidieť ako skutočné pokrové karty. Vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na pokožke. Tričko Spinner ACE dopĺňa kompletný rad na vláčiku pozostávajúce z nohavíc, bundy, mikiny a čiapky.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

100% česaná bavlna, 140g / m²

Návod na pranie tričká : Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.


XXL

33,00 EUR

M

33,00 EUR

L

33,00 EUR

XL

33,00 EUR

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma 09.04.

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.