Tričko OLD SCHOOL

Značka: HOTSPOT Design
od 29,25 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieTričko OLD SCHOOL

Tričko „OLD SCHOOL“ je prvým produktom novej rady, ktorá sa zameriava predovšetkým na propagáciu športového rybolovu štýlom „chyť a pusť.“ „Old School“ znamená v preklade „stará škola“ a dizajnéri hotspotu sa tak vtipne as nadhľadom pustili do tohto prežitku dnešnej rybařina. Ryba patrí späť do vody nie na tanier!

Ide o produkt, ktorý bol uvedený na trh v lete 2013. Vyznačuje sa súladom moderného strihu a bežného nosenia.

Všetky naše tričká poskytujú maximálny komfort pri nosení, ktorého sme docielili použitím najlepší bavlny. Naše bavlna sa vyrába pradenie metódami, ktorými je možné vyrobiť veľmi tenké nite, ktoré sú následne odolnejšie, jemnejšie a príjemnejšie na koži.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu a štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Oko-Tex Standard 100. Oko-Tex je uznávanou známkou kvality pre textilný tovar, vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.


M

29,25 EUR

XXL

29,25 EUR

L

Dostupnosť: nedostupné
29,25 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
29,25 EUR  strážiť dostupnosť

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma 07.04.

Video


Naposledy zobrazené

Tričko OLD SCHOOLod 29,25 EUR

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.