Tričko Game Over Bear

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 25,30 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieTričko Game Over Bear

Nová kolekcia Game Over, je trochu odlišná, vtipná, a je ideálny ako tip na vianočný darček. Vzhľadom k cene si ich môže dovoliť každý rybár a alebo nimi obdarovať druhej. Kolekcia sa skladá z troch originálnych tričiek Game Over – Koniec hry, Bear (medveď), Shark (žralok) a Just Married (novomanželia).

Tričko s krátkym rukávom Game Over Bear s postrannými švami a zosilnenou páskou na rukávoch a krku.

Nápis „Game Over“ znamená koniec hry, čo je tiež znázornené na prednej strane trička, kde je nakreslená značka „Medvedí zóna“, a vtipné vyobrazenie následku rybárov s prútom, ktorý v tejto zóne rybárčil. Logo HS Design je umiestnené pod nákresom na prednej strane trička.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

100% prstencovo postúpená bavlna

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


XXL

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

M

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.