Tričko Diagnosis Carpfishing

Značka: HOTSPOT Design
od 35,15 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieTričko Diagnosis Carpfishing

Nové tričko Diagnosis Carpfishing je ďalším produktom produkovaným spoločnosťou Hotspot Design výhradně pre český a slovenský trh. Na želanie mnohých zákazníkov, tričko pochádza z legendárnej témy Malati di Carpfishing. Toto tričko sa materiálovo zhoduje s modelmi zo série „Vintage“, ktoré sa vyznačujú príjemným materiálom, ležérnosťou a jedinečným vzhľadom v kombinácii s prvkami rybaření. Vďaka ručnému vyfarbeniu tričiek je každé z nich v podstate jedinečné. Kolekcia je ideálna pre všetkých fanúšikov rybariny.

DIAGNOSIS CARPFISHING. Toto tričko je vyrobené z veľmi jemné 100% bavlny pre jemný pocit a veľkú priedušnosť. Manuálne farbenie trička za studena zaručuje farby, ktoré sú exkluzívne. Tento proces dáva odevu autentický opotrebovaný vzhľad, ktorý vytvára rôzne farebné prechody a ich zámerné vyblednutie. Hlavným účelom tohto procesu je vytvoriť nerovnomerný farebný odtieň. Akékoľvek nedokonalosti, ako napríklad pruhy alebo nerovnaké farby, by sa mali považovať za prvky jedinečnosti, nie chyby. Tento výrobný proces manuálneho farbenie tiež znamená, že farba každého trička sa bude mierne líšiť, čo len pridáva exkluzivitu a šarm. Na tričku je vyobrazená lebka, ktorá má v mozkovej čiasti kaprársky stojan s udicami a jasne určuje diagnózu užívateľa! Táto diagnóza, samozrejme, nie je nič iné ako kaprarina! Nájdete na ňom aj ďalšie údaje, ako údaj o pacientovi = kaprár, záznamy predchádzajúcej liečby = posadnutosť kaprárinou a ďalej napríklad tiež odporúčaná terapia = chodiť na ryby každý deň :-). Charakteristika výrobku: 100% bavlnený jersey. Návod na pranie tričká: Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.


XXL

35,15 EUR

XL

35,15 EUR

L

35,15 EUR

M

Dostupnosť: nedostupné
35,15 EUR  strážiť dostupnosť

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma 08.04.

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.