Polo Big Game - Only The Strong

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 42,35 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategóriePolo Big Game - Only The Strong

Polo Big Game je venované tým, ktorí sú schopní chytiť najväčšie a najsilnejšie morské predatory, čo sa vyznačuje dobre viditeľným reliéfnou tlačou „Big“ a „Only the strong“ na oboch stranách trička.

Pohodlné a moderné bavlnené polo, s kontrastom troch farieb v reverznej strane goliera a na rukávoch. Zapínanie na 3 gombíky. Použitie kvalitného materiálu zaručuje jemnejšie, a na dotyk mäkšie výrobok, ktorý ponúka výhody veľkého komfortu a trvanlivú kvalitu.

Každé naše tričko sa vyznačuje sa súladom moderného strihu a normálneho nosenia. Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. Pre viac informácií navštívte www.oeko-tex.com .

Charakteristika výrobku:

100% prstencovo postúpená, počesaná bavlna (gramáž 190 g/m2)

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


M

Dostupnosť: nedostupné
42,35 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
42,35 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
42,35 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
42,35 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.