Mikina Pike Hunter

Značka: HOTSPOT Design
od 47,00 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieMikina Pike Hunter

Lov šťúk milujete nadovšetko. HotSpot Design vám ponúka novinku pre tento rok, mikinu „PIKE HUNTER!“

Sieťotlač na hrudi so slovom „PIKE“ (šťuka) v červenej farbe, spoločne s potlačou kresby šťuky realizovaným v čiernej farbe. Slová „PIKE HUNTER“ (lovec šťúk) v červenej farbe umiestnená cez celú dĺžku ľavého rukáva a v menšom prevedení na pravom rukáve. Logo Hotspot Design je vytlačené na bruchu v čiernej farbe medzi dvoma vreckami. Kombinácia farieb je schopná zvýrazniť slová „Pike Hunter“ vďaka kontrastu červenej so svetlým efektom s šedivú farbou mikiny. Vzniká tak moderný a univerzálny dizajn a veľmi pohodlné oblečenie pre rad príležitostí.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

Mikina s kapucňou a klokaními vreckami. 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti ošúchaniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Návod na pranie mikiny: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


L

47,00 EUR

M

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
47,00 EUR

XL

Dostupnosť: nedostupné
47,00 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
47,00 EUR  strážiť dostupnosť

S

Dostupnosť: nedostupné
47,00 EUR  strážiť dostupnosť

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma 07.04.

Video


Naposledy zobrazené

Mikina Pike Hunterod 47,00 EUR

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.