Mikina No Kill glanis by Yuri Grisendi | XXL

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieMikina No Kill glanis by Yuri Grisendi | XXL

Hotspot Design sa môže pochváliť ďalším skvelým úlovkom! Podarilo sa mu do svojho tímu získať naozajstnú rybársku celebritu! Nie je ňou nikto iný, než najznámejší lovec sumcov na svete YURI GRISENDI, zvaný EL DIABLO! Jedným z produktov tohto spojenia je mikina „No Kill glanis.“

Sieťotlač so slovami „No Kill“ a „Angler'S Mind“ je vykonaný reliéfna tlač v zelenej farbe a je umiestnený na hrudi a na ľavom rukáve. Kresba sumca je vložená v texte „No Kill“ a tvorená reliéfnym sieťotlačou v čiernej farbe. Výsledkom čierneho potlače na čiernej mikine je šedý cementový reliéf, ktorý perfektne zapadá do celkového dizajnu a farebného mixu.

Text „glanis“ (sumec) a kresba sumca sú realizované v zlatej farbe sieťotlačou na pravom rukáve. Hotspot logo je vykonané zlatým sieťotlačou a je umiestnené na hrudi, tesne pod nápisom „No Kill.“

Výrobok charakterizuje jasne zelená farba textu „No Kill“ na čiernom pozadí s kombináciou ďalších potlačí súbežnom podávaní zlatej a čiernych farieb, ktoré dokonale utvára celú koncepciu výrobku, ktorý oslní svojou eleganciu aj rafinovanosťou. Je odrazom rybárovi mysle (Angler 's mind) a cestou pochopenie a zdieľanie rybárske cesty, ktorú uznáva a pod ktorú udelil svoj podpis „El Diablo“ – YURI GRISENDI!

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

Mikina s golierom. 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti ošúchaniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Návod na pranie mikiny: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


L

47,80 EUR

M

47,80 EUR

XL

47,80 EUR

XXL

Dostupnosť: nedostupné
47,80 EUR  strážiť dostupnosť

Video
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.