Kraťasy LADY Angler

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 51,45 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieKraťasy LADY Angler

Kolekcia LADY angler zmení životný štýl žien, zahŕňa veľa rôznych výrobkov, ktoré sú pohodlné, štýlové, trendy a rozhodne pútavé. Dámy si nikdy nenašli vhodné produkty v rybárskej oblasti, ktoré by neboli príliš mužskej. Kolekcia Lady Angler vyrieši tento problém. Jedná sa totiž o kolekciu určenú výhradne pre ženy, ktorá kladie dôraz na všetky základné aspekty pre kolekciu ženy. Kolekciu Lady Angler môžete nosiť počas dňa alebo ako pohodlné a praktické oblečenie pri rybárčenie, turistike, párty alebo dokonca pri odpočinku, a to pri akejkoľvek intenzívnej činnosti. .

Dámske šortky v olivovej farbe zaručujú mäkký pocit, pretože sú vyrobené zo 100% bavlnenej tkaniny. Kraťasy majú niekoľko vreciek, textilný opasok, zapínanie na zips a gombík, opasok, vrecká na oboch stranách s vystuženým prešívaním, dve vrecká na zadnej strane uzatvárateľné s pásky a gombíky. Logo Lady Angler vytlačené na prednej strane nohavice a gumové logo Hotspot design je vyšité na druhej nohavici. Výsledkom je decentné produkt vyrobený vo svetle mestského štýlu, ktorý kombinuje eleganciu línií a čistoty farieb. Ak hľadáte pohodlné, štýlové a módne šortky, Lady Angler je pre vás ten správny produkt. .

Návod na pranie: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 30 °.

Charakteristika výrobku:

HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. Pre viac informácií navštívte www.oeko-tex.com .

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.


L

Dostupnosť: nedostupné
36,95 EUR  strážiť dostupnosť

M

Dostupnosť: nedostupné
36,95 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
36,95 EUR  strážiť dostupnosť

S

Dostupnosť: nedostupné
36,95 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.