Dámska mikina Carp Angler

Značka: HOTSPOT Design
od 66,55 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieDámska mikina Carp Angler

Slušivá mikina pre všetky rybárek, priateľky, manželky, ktoré nás podporujú v našom koníčku. Tahle mikina dievčatám naozaj sekne a sú v nej skutočne na zahryznutie!

Sieťotlač so slovom „Angler“ (rybářka) v bielej a slovami „Carp Fishing“ vyrazený v ružovej farbe, umiestnený na prednej časti, ľavom a pravom rukáve . Štítok Hotspot na ľavej strane. Logo Hotspot Design je celé vyšívané vrátane talianskej vlajky a je umiestnené na pravom rukáve. Motív loga je vyrazený aj na brušnej časti v čiernom prevedení na mieste medzi vreckami. Reliéfne efekt je veľmi výrazným znakom a možno vďaka nemu kombinovať rôzne motívy a prepracovať ich do najmenších detailov. Výsledkom je exkluzívna produkt, ktorý nie je porovnateľný so žiadnou mikinou, ktorú na trhu nájdete.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

Mikina so zipsom, kapucňou a klokaními vreckami. 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti ošúchaniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Návod na pranie mikiny: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


S

66,55 EUR

M

66,55 EUR

L

66,55 EUR

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma 08.04.

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.