Bunda Pike Angler

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 99,95 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +420 731 613 162KategórieBunda Pike Angler

Ideálna teplá, nepremokavá a vetruvzdorná bunda pre všetky milovníkovi lovu dravcov a najmä šťúk. Na túto bundu sa môžete spoľahnúť aj vo veľmi chladnom počasí. Jej flexibilita a kvalitné spracovanie z nej tvoria jeden z najpredávanejších artiklov značky Hotspot Design.

Sieťotlač so slovom „Pike“ (šťuka) v zelenej farbe vo zvislej polohe na pravom rukáve a slovo „rybár“ v bielej farbe umiestnené vodorovne na ľavom rukáve.

Sieťotlač na hrudi so slovom „Pike“ v zelenej farbe a slovo „Angler“ (rybár) v bielej farbe. Kresba šťuky štylizované v bielej farbe, ktorá smeruje smerom nadol na text „Angler“ na ľavom ramene. Logo „Hotspot Design“ vytlačené cez celú plochy centrálne vrecko na zips. Sieťotlač v zadnej časti bundy korešponduje s motívom na prednej časti bundy a je umiestnený na ľavej spodnej strane. Logo „Hotspot Design“ na pravom rukáve, gumový štítok Hotspot na ľavej strane a bavlěné logo Hotspot Design "na kapucni.

Bunda, ktorú oceníte ako vďaka technologickému spracovaniu vzhľadom k svojim vlastnostiam a zároveň pre jej dizajn. Jedná sa o produkt vytvorený s starostlivosťou v každom detaile.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom , čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

100% nylon, 100% polyester mikro fleece podšívka (extra teplá). Nepremokavá bunda s kapucňou, vybavená sťahovacou šnúrkou v páse, veľkým vreckom na hrudi a dvoma bočnými vreckami so zapínaním na zips. Bočné zips slúži k ľahšiemu navliekanie a vyzliekanie bundy. Vyznačuje sa súladom moderného strihu a normálneho nosenia. Technický výrobok, hydrofóbne, čo zaisťuje absolútnu ochranu proti vetru, snehu, chladu a vode a zároveň zaisťuje dostatočnú priedušnosť. Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie.

Návod na pranie bundy: Pre maximálne zachovanie životnosti výrobku a potlače odporúčame pri praní nepoužívať vodu teplejšie, než 30 stupňov. Nikdy nepoužívajte aviváž a výrobok nežehlite!


M

Dostupnosť: nedostupné
99,90 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
99,90 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
99,90 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
99,90 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené

Bunda Pike Anglerod 0,00 EUR

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.