Tričko Street Fishing

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
od 21,80 EUR
od 28,80 EUR
Ušetríte 24% z ceny
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis          
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieTričko Street Fishing

Tričko je venované všetkým, ktorí chytajú ryby v mestách a ich centrách. Táto disciplína si získava v mnohých európskych mestách čoraz väčšiu obľubu. Jedná sa o špecifickú Rybařina, ktorá mnohokrát ponúka prekvapivé výsledky.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. Pre viac informácií navštívte www.oeko-tex.com .

Charakteristika výrobku:

100% vopred zrazená bavlna, single jersey 150g/m2

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


XL

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
21,80 EUR

XXL

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
21,80 EUR

M

Dostupnosť: nedostupné
21,80 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
21,80 EUR  strážiť dostupnosť

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma do 14 dníPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.