Tričko Sick of Carpfishing

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 34,30 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieTričko Sick of Carpfishing

Nová kolekcia Medical report nahrádza súčasnú Malati di Carpfishing / Spinning, ktorá dosiahla neuveriteľného úspechu vo všetkých krajinách. Nová tričká predstavujú moderný a atraktívnejšie restyling s celoplošnou potlačou v prednej časti a niekoľko detailov (laminovaného tlače s vynikajúcou účinnosťou, vyšívaného loga HS Dizajn a bavlnený štítok Medical Report na zadnej strane).

Tričká sú určené pre všetky kaprárov a štikaře, ktorí sú Rybařina doslova posadnutí (texty z prednej strany trička sú toho dôkazom): Lekárska správa – ochorie Kaprarina / štikařiny; Pacient: kaprár / štikař; Vek: mnoho rokov skúseností; Predchádzajúca lekársky nález: VEĽKÁ vášen; Výsledok röntgene: časť mozgu zasiahnutá kaprárskym / štikařskými nástrojmi; Poznámka k vyšetrenia: nevyliečiteľné; Odporúčaná terapia: Ísť na ryby každý deň.

Tričká sú vyrobené v 2 farebných variantoch.

Charakteristika výrobku:

Tričko s krátkym rukávom zo 100 % bavlny, single jersey, postranné švy, krk a rukávy s výstužnými pásky. Perfektné ležérne výrobok vyrobený z najkvalitnejšej bavlny, „ktorý je tak pohodlný, že sa stane súčasťou vašej kože ..“

Sieťotlač pokrývajúci celú prednú stranu. Textom Medical report – „Lekárska správa“, ktorý je vytvorený metalickým strieborným potlačou, ktorý dodáva skvelý efekt. Vnútri lebky je vytlačený obraz predstavujúci stojan so štyrmi prútmi. Logo HS dizajn je vyšívané.

Na zadnej strane bavlnený štítok „Medical Report“, ktorý je prišitý u goliera.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.


M

Dostupnosť: nedostupné
34,30 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
34,30 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
34,30 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
34,30 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.