Tričko Game Over Just Married Man

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 25,30 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieTričko Game Over Just Married Man

Nová kolekcia Game Over, je trochu odlišná, vtipná, a je ideálny ako tip na vianočný darček. Vzhľadom k cene si ich môže dovoliť každý rybár a alebo nimi obdarovať druhej. Kolekcia sa skladá z troch originálnych tričiek Game Over – Koniec hry, Bear (medveď), Shark (žralok) a Just Married (novomanželia).

Tričko s krátkym rukávom Game Over Just Married Man s postrannými švami a zosilnenou páskou na rukávoch a krku.

Nápis „Game Over“ znamená koniec hry. Každý rybár pozná moc dobre okamih, kedy sa ožení a jeho najdôležitejšou úlohou sa tak stáva starostlivosť o rodinu ao dňoch strávených v pohodlí rybárskej stoličky niekde na rieke si môže nechať len zdať. Tento okamih krásne vyobrazuje tričko Just Married (novomanželia), kedy nevesta ihneď po obrade vyhadzuje svojmu mužovi jeho rybársky prút do koša. Logo HS Design je umiestnené pod nákresom na prednej strane trička.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

100% prstencovo postúpená bavlna

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


XXL

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

M

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
25,30 EUR  strážiť dostupnosťPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.