Tepláky Carpfishing Elite

Značka: HOTSPOT Design
od 48,00 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieTepláky Carpfishing Elite

Konečne tu máme nové tepláky pre kaprárov! Hostpot Design pokračuje v predstavovaní skvelých noviniek! Tepláky sú vyrobené ako komplet k novej mikine Carpfishing Elite! Jedná sa teda o komplet, ale oproti predchádzajúcej verzii Carpfishing Elite Combo môžete mikinu aj tepláky zakúpiť samostatne a voľne tak kombinovať veľkosti podľa vášho pohodlia. Tepláky aj mikina sú vyrobené vo veľmi pekné šedozelené kombináciu. Jednoznačne ďalší bestseller Hostpot Design !!!

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

80% bavlna, 20% polyester

Návod na pranie teplákov: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


XXL

48,00 EUR

L

48,00 EUR

XL

48,00 EUR

M

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
48,00 EUR

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma 27.02.Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.