Mikina Pike Predator

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 66,55 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieMikina Pike Predator

Reliéfne sieťotlač so slovom „Angler“ (rybár) vyrazený v bielej farbe, slová „Pike Predator“ (šťuka predator) razené v oranžovej farbe a umiestnená na hrudi, na ľavom rukáve po celej jeho dĺžke a pod logom Hotspot na pravom rukáve . Logo Hotspot Design je celé vyšívané vrátane talianskej vlajky a je umiestnené na pravom rukáve. Motív loga je vyrazený aj na brušnej časti v čiernom prevedení. Reliéfne efekt je veľmi výrazným znakom a možno vďaka nemu kombinovať rôzne motívy a prepracovať ich do najmenších detailov. Výsledkom je exkluzívna produkt, ktorý nie je porovnateľný so žiadnou mikinou, ktorú na trhu nájdete.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

Mikina so zipsom, kapucňou a klokaními vreckami. 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti ošúchaniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Návod na pranie mikiny: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


XL

Dostupnosť: nedostupné
55,40 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
55,40 EUR  strážiť dostupnosť

S

Dostupnosť: nedostupné
55,40 EUR  strážiť dostupnosť

M

Dostupnosť: nedostupné
55,40 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
55,40 EUR  strážiť dostupnosťPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.