Mikina No Kill

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 66,35 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieMikina No Kill

Novinka, uvedená na trh na jeseň roku 2012, má sieťotlačový nápis „NO KILL“ / nezabíjať, ktorý je realizovaný reliéfna tlač v zelenej farbe a je umiestnený na hrudi a na pravom rukáve. Sieťotlač s textom „Angler 's mind“ / Rybárová myseľ / po celej dĺžke ľavého rukáva je zhotovený vyrazeným zeleným potlačou. Logo „Hotspot Design“ je vytlačené pod ľavým ramenom a logo HotSpot je štylizované na brušnej časti v zlatej farbe. Logo Hotspot Design, vrátane talianskej vlajky na pravom rukáve, je vyšité.

Jedná sa o univerzálnu mikinu, vhodnú pre všetky rybárske disciplíny.Cha­rakterizuje ju atraktívny dizajn, moderný štýl a reliéfne, dobre viditeľný efekt.To všetko, spoločne v kombinácii s mnohými kvalitnými detailmi z nej robí výrobok, ktorý sa zapíše do histórie Hotspot Design. Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

Mikina so zipsom, kapucňou a klokaními vreckami. 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti ošúchaniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Návod na pranie mikiny: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


S

Dostupnosť: nedostupné
66,55 EUR  strážiť dostupnosť

M

Dostupnosť: nedostupné
66,55 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
66,55 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
66,55 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
66,55 EUR  strážiť dostupnosť

Video


Naposledy zobrazené

Mikina No Killod 0,00 EUR

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.