Mikina ICE FISHING

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 47,50 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieMikina ICE FISHING

MIKINA ICE FISHING

HOTSPOT DESIGN myslí aj na fanúšikov zimného rybárčenie! Pre tých najotrlejších rybárov je tu mikina „ICE FISHING.“ Ide o modrú mikinu s kapucňou a klokaním vreckom. Sieťotlač v bielej farbe so slovom „ICE“ na pravom rukáve a „FISHING“ na ľavom. Text a kresba „ICE FISHING“ sú umiestnené na prsiach. Všetky texty sú vytvorené špeciálnym fontom, ktorý vytvára dojem snehu a ľadu. Symbol snehovej vločky je realizovaný vo svetle modrej farbe s trblietavým efektom.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku: 80% česaná bavlna, 20% polyester, 280gr, nízka zrážanlivosť. Polyester v jadre mikiny zaručuje vynikajúcu odolnosť proti ošúchaniu, naopak jeho absencia v kontakte s pokožkou zaručuje dokonalé pohodlie, pretože pokožka je v kontakte iba s bavlnou.

Návod na pranie výrobkov Hotspot Design

mikiny: Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať mikiny na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.


XL

Dostupnosť: nedostupné
47,50 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
47,50 EUR  strážiť dostupnosť

M

Dostupnosť: nedostupné
47,50 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
47,50 EUR  strážiť dostupnosťPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.