Mikina glanis Pure Power

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: nedostupné
od 0,00 EUR
od 59,50 EUR
Ušetríte 100% z ceny

 Strážiť dostupnosť

 späť na súpis        
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieMikina glanis Pure Power

Sumec je kráľom našich vôd. Tajomný, silný a nebezpečný. Jeho lov je adrenalínom a nie je vhodný pre urevanca, ale pre poriadnych chlapov. Mikna glanis PURE POWER je práve pre tých z vás, ktorí sa neboja a majú tie gule rozdať si to s rybou, ktorá môže byť silnejší, než ktokoľvek z nás.

Unisex mikina (slušať bude ako mužom, tak ženám , ktorí milujú lov tejto úchvatnej ryby). Pri navrhovaní tohto produktu sa myslelo na jeho časté používanie a tak je vyrobený z vopred předepraného materiálu, ktorý znesie časté pranie a ktorý tiež zabraňuje tak častému žmolkovaniu povrchu mikín. Toto spôsobuje úprava proti plstnateniu tkaniny vyrobená z priadze s obsahom syntetických vlákien. Dvojité prešitie, kapucňa s kovovými krúžkami a ploché šnúrky. Klokanie vrecko s výstupom na slúchadlá pre I-Phone alebo iný chytrý telefón.

Charakteristika výrobku:

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna. Hmotnosť: 280g / sm

Návod na pranie mikiny: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


M

Dostupnosť: nedostupné
59,50 EUR  strážiť dostupnosť

L

Dostupnosť: nedostupné
59,50 EUR  strážiť dostupnosť

XL

Dostupnosť: nedostupné
59,50 EUR  strážiť dostupnosť

XXL

Dostupnosť: nedostupné
59,50 EUR  strážiť dostupnosťPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.