Dámske tepláky Carpfishing

Značka: HOTSPOT Design
Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
od 45,90 EUR
  • zvoľte veľkosť

 späť na súpis          
*) Obrázok má iba ilustratívny (informačný) charakter.

    Radi Vám poradíme s objednávkou.
    9:00 - 17:00 hod
    +421 220 812 503KategórieDámske tepláky Carpfishing

Príjemné tepláky, ktoré tvoria skvelý komplet predovšetkým s mikinou Carp Angler Woman. Kombinovať je možné tiež so všetkými kaprárskym bundami. Hodí sa pre každú príležitosť a sú dostatočne silné aj pre chladnejšie počasie.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku:

80% bavlna, 20% polyester

Návod na pranie teplákov: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny sa odporúča prať a žehliť odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 °.


M

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
45,90 EUR

L

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
45,90 EUR

S

Dostupnosť: do 14 dní kedy bude u mňa?
45,90 EUR

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Objednajte dnes a tovar bude u vás doma do 14 dníPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.